Hakkımızda

SKY Hava Yolları uçuş emniyet faaliyetlerinin amacı “Güvenilir Uçuş”dır. Bu nedenle Uçuş Emniyet anlayışı “kim haklı” sorusu yerine “problem odaklı” bir zemin üzerine kurulmuş olup

1. İnsan

2. Etik davranış

3. Emniyet, sağlık ve çevre

temel değerler olarak alınmıştır.

En üst düzey yöneticiden başlamak üzere tüm SKY Hava Yolları çalışanları emniyet zincirinin vazgeçilemez ve ayrılmaz katılımcılarıdır.

SKY Hava Yolları Kaza Kırım Önleme ve Uçuş Emniyet El Kitabı (AP&FSM) hazırlanmış ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne arz edilmiştir. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünü tarafından onaylanmış olan bu döküman kullanıma açık olup aşağıdaki listeden yüklenebilir. Bu dökümanın hazırlanmasında Global Aviation Information Network (GAIN) Operator’s Flight Safety Handbook rehber olarak kullanılmıştır.

Ekte bulunan formlar Uçuş Emniyeti ile ilgili geri bildirimler için kullanıma açılmış olup doğrudan  adresine e-mail olarak veya SKY Hava Yolları Uçuş Emniyet Müdürlüğüne posta yoluyla ya da elden teslim edilebilir. Söz konusu formlarda yazılacak kimlik bilgilerinin belirtilmesi zorunlu olmayıp varsa bu bilgiler kesinlikle gizli tutulacak ve formlara gerekli işlem yapıldıktan sonra kimlik bilgileri kısmı yok edilecektir.

EMNİYETLİ UÇUŞLAR DİLERİZ…Ucuz Uçak Bileti Almanın Yolları
İstediğiniz vakit en uygun fiyatlara uçak bileti satın almanın yollarını sizler için derlerdik.

İstediğiniz gün istediğiniz saatte sistem üzerinden sorgulayarak en uygun fiyatta uçuş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Sky Airlines ile uçarak bir sonraki uçuşunu indirimli uçak bileti alarak uç. Uçtukça kazandıni kazandıkça uçtun.

Mastercard ve Vısa kartlarınla istediğin taksite böldür uçak biletini aylık uygun fiyatlarla öde.

1450 havayolunu bir sistem üzerinden sorgulayarak en uygun fiyatlı uçuş tarihini ve saati sen belirle.